Opowieści Ceramiczne - wystawa Ani Muradya

Muzeum Uzdrowiska [Zobacz inne wydarzenia w tym miejscu]

Termin: 01 lipca 2020 (środa) - 02 sierpnia 2020 (niedziela)

Z ogromną przyjemnością już teraz zapraszamy na najnowszą wystawę prezentującą twórczość ormiańskiej artystki - Ani Muradyan, którą wkrótce będzie można obejrzeć w Galerii Pijalni Wód.

Opowieści Ceramiczne - wystawa - Ani Muradyan

ANI MURADYAN pochodzi z Armenii, a obecnie mieszka i tworzy w Krakowie. Mówi o sobie: „Mój kraj to Armenia. Ci ludzie, architektura i kultura, odcisnęły na mnie swoje piętno. Dziś w Polsce łączę elementy kultury europejskiej z bogatą spuścizną kraju owocu Granatu. Nie zapominam kim jestem i swoją pracą staram się o tym opowiedzieć.”
Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych Wydziału Architektury Wnętrz w Krakowie oraz studiów w Universität für angewandte Kunst w Wiedniu. Posiadaczka Stypendium Artystycznego Prezydenta Miasta Częstochowy. Zajmuje się rzeźbą, malarstwem i grafiką, aranżuje wnętrza oraz projektuje dla renomowanych firm meblarskich i włókienniczych.

Na potrzeby wystawy w szczawnickiej Galerii artystka przygotowała specjalną kolekcję ceramiki artystycznej i użytkowej, inspirowaną motywami kultury Podhala.

Ekspozycję ceramiki będzie można obejrzeć od 24 czerwca, codziennie, w godz. 10.00-17.30.

Zapraszamy w imieniu swoim oraz organizatorów - Pieniny SPA Resort wraz z Fundacją Andrzeja Mańkowskiego.

 

Telefon
+48 18 54 00 433
Strona WWW
Adres
Plac Dietla 7,34-460 Szczawnica
 

Grupa Thermaleo zastrzega sobie prawo do zmiany programu atrakcji.

Poznaj atrakcje turystyczne Szczawnicy

© 2014 Thermaleo Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone